Loading...

Prishtinë: I dashuri e rrihte dhe postonte foto intime në Instagram

02.png

Një femër nga Prishtina e ka lajmëruar në Polici të dashurin e saj se e ka rrahur vazhdimisht si dhe ka postuar foto intime në Instagram në të cilat janë dalë viktima dhe i dashuri i saj tanimë i dyshuar.

Sipas Policisë i dyshuari është arrestuar ndërkaq gjatë kontrollit tek i dyshuari është gjetur një thikë. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Komentet

Leave a Reply

Top