Pronarët e rinj të Milanit gati këto tre transferta të bujshme

auto_auto_Capture-151-650x35814921639361492247730-681x375.jpg

Ditën e djeshme janë prezantuar pronarët e rinj kinezë të cilët kanë premtuar se do të rikthejnë Milanin në elitën e futbollit botëror.

Gjatë merkato së verës gjiganti italian përflitet se do të sjellin në “San Siro” emra të mëdhenj në botën e futbollit.

Fillimisht bëhet fjalë për transfertën e sulmuesit Karim Benzemas dhe mbrojtësit De Vrij, shkruan “Calciomercato.com”.

Ndërsa për repartin e mesfushës po shqyrtohet opsioni Fabregas.

Komentet
Top