Loading...

Pse nuk vjen Berisha për Kosovën kundër Kroacisë?

besart-berisha.jpg

Kosova do të zhvillojë ndeshjen e dytë kualifikuese për Kupën e Botës kundër Kroacisë, me 6 tetor në Shkodër. Në këtë ndeshje përveç lojtarëve që ishin të ftuar në ndeshjen e parë me Finlandën, përzgjedhësi Albert Bunjaki pritet të ketë në dispozicion edhe Arbër Zenelin dhe portierin Adis Nurkoviç. Lajm i keq është se, sulmuesi i Melbourne Victory, Besart Berisha nuk do të jetë në ndeshjen kundër Kroacisë, për shkak të problemeve me dokumente

Komentet
Top