Loading...

PSG largon tre super-yje nga skuadra (Foto)

auto_Reagon-PSG-ja-100-milion-euro-Verratti-nuk-sht-n-shitje_TS_12-06-17_3637325378_1497276565-1.jpg

PSG do të largojë tre lojtarë gjatë afatit kalimtar të janarit.

Unai Emery ka vendosur për tre emrat që do të largohen nga PSG.

Sipas mediave franceze, i pari do të jetë Angel Di Maria.

E ardhmja e tij pritet të jetë Barcelona, ani pse interesimi katalunas është zbehur pak në ditët e fundit.

Dy lojtarët tjerë që do t’i thonë lamtumirë kryeqytetit francez janë Lucas Moura dhe Javier Pastore.

Komentet
Top