Loading...

Publiku thërret “Totti, Totti”, kapiteni përfundon me lot – VIDEO

foto-2-14.jpg
Francesco Totti ishte dje në tribuna në ndeshjen që Roma e fitoi ndaj Palermos.

Kapiteni legjendar i Romës është përfshirë së fundi në probleme me trajnerin, Luciano Spalleti dhe për këtë nuk ka qenë i ftuar për këtë ndeshje.

Por Totti e ka patur edhe kësaj radhe mbështetjen e publikut. Tifozeria romake filloi të thërras emrin e tij ndërsa kapiteni u emocionua duke përfunduar në lot.

Komentet

Leave a Reply

Top