Qatip Osmani do të jetë trajner i ri i Shkëndijës

18386955_10155454959410864_224084981_n.jpg

Pas largimit të Thomas Bërdaric nga pankina e Shkëndijës burime të portalit Shqipmedia mësojnë jozyrtarisht se trajner i Shkëndijës do të jetë Qatip Osmani me ndihmës Bashkim Livereka. Kjo është punë e kryer thonë burime të sigurta të portalit Shqipmedia.

Komentet

0 thoughts on “Qatip Osmani do të jetë trajner i ri i Shkëndijës”

  1. roki says:

    ah sikur keta derat e bdi dhe pdsh te mirshin shkolle e shembull nga hasmi jon serb ne kosove se si behet politika dhe si behen bisedimet per pushtet!!!!!.

Top