Ramos i përgjigjet ashpër lojtarit të Barcelonës: Shikojeni PSG-në

sergio-ramos-644x362.jpg

Sergio Ramos i është përgjigjur Gerard Pique i cili po ironizonte në rrjetet sociale golin e parë të Cristiano Ronaldos në ndeshjen kundër Bayernit.

Pique postoi në Twitter pas golit të Ronaldos i cili nga pamjet filmike dukej qartë që ishte në pozicion jashtë loje. “Po, ma treguan. Ai duhet të kthehet pas dhe të rishikojë ndeshjen me PSG-në e më pas të shohim nëse do ta mendojë në të njëjtën mënyrë”, i përgjigjet Ramos

Komentet
Top