Loading...

Ramush Haradinaj: Jemi bashkë!

1376518_238153606309061_797525291_n.jpg

 

Ish Kryeministri i Kosovës njëherit dhe Kryetari i partisë opozitare AK Ramush Haradinaj shprehet i kënaqur me masën e dalë në protesta nga dëshmitë e inçizimeve dhe raporteve të mediave nga Kosova thuhet se ka pasur mbi 100 mijë.

Më tej Ramush Haradinaj në vijim të kësaj fotografie shkruan:

12717515_378648385592915_2096138059493591014_n

Qytetarë të Republikës së Kosovës, 

Pjesëmarrja juaj e sotme në sheshet e Prishtinës, përcaktimi dhe përkushtimi që të jeni pjesë e proceseve vendimmarrëse, janë shpresë se Kosova do të kthehet në rrugë të mbarë. Të gjithë juve që ishit në Prishtinë dhe ju të tjerëve që nuk arritët të vini, një falëndërim nga zemra!

Komentet

Leave a Reply

Top