Raperi shqiptar, Mbaron koncertin, i çon tufat me euro mamit në shtëpi – FOTO

getinjo.gif

Pasi mbaroi së performuari në dy koncerte, reperi Getinjo çoi paratë e asaj natë në shtëpi tek mamaja e tij. Këtë gjë na e tregoi reperi kosovar nëpërmjet një fotoje të publikuar në rrjetin e tij social në Instagram, shoqëruar me shkrimin “Lekët me i qu tek nana”.

Ky veprim është për tu vlerësuar pasi reperi ka hedhur poshtë mendimin që mund të jetë krijuar nga njerëzit që reperët i bëjnë lëket makina, veshje të shtrenjta dhe alkool. Getinjo ishte në koncert së bashku më vëllain Mozzik-in dhe duket se menjhëherë lëkët e fituara ia kanë dorëzuar së ëmës së tyre.

Komentet
Top