Loading...

Reali i Madridit i vendosur për transferimin, 65 milion euro për David Alaba

alaba_1470258923-8270765.png

Real Madrid ka kthyer sërish interesimin për futbollistin e Bayern Munichut, David Alaba, i cili pëlqehet shumë nga Zinedine Zidane.

AS shkruan se, Reali tashmë po ofron 65 milionë euro për Alaban, të cilin e sheh si zëvendësues të Alabas dhe po ashtu edhe të Kroos ose Modric në mesfushë.

Transferimi i tij do të jetë shumë i vështirë, pasi Ancelotti ka thënë se nuk dëshiron të shes Alaban

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media