Loading...

Receta natyrale për të pastruar mushkëritë, sidomos për duhanpirësit

mushkeri.jpg

Kjo është një recetë natyrale për të pastruar mushkëritë, e sidomos për duhanpirësit.

Ja çfarë duhet të bëni:

Në një litër ujë do të hidhni:

100 gramë gjethe pishe

pak xhenxhefill

Pasi te zihen i lemë për 2 orë, më pas i shtojmë lëng nga 2 limona ose portokall dhe

mjaltë organike.

Mund të konsumoni 1 filxhan çdo mëngjes!

Komentet
Top