Loading...

Red hot Bella (Foto)

auto_b-21511258321.jpg

Ajo ishte “udhëheqësja” e sfilatës së të brendshmeve të Victoria’s Secret në Kinë dhe pasi shkëlqeu në pasarelë, të njëjtën gjë bëri edhe në tapetin e kuq.

Në festën që pasoi sfilatën e suksesshme në Kinë, Bella Hadid u shfaq guximtare me një fustan të ndezur që rrezikoi t’i tregonte më shumë nga sa duhej.

Në sfilatë i mungoi motra e saj, Gigi, e cila përmes rrjeteve sociale shprehu keqardhjen që nuk ishte bashkë me mikeshat e saj në Shangai.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media