Loading...

Renditja e golashënuesve më të mirë në Serie A

dkdk.jpg

Ciro Immobile dhe Mauro Icardi vazhdojnë të kryesojnë renditjen e golashënuesve në Serie A.

Edhe pse nuk shënuan në fundjavë, Immobile dhe Icardi mbesin në krye të renditjes.

Immobile nuk gjeti golin në barazimin në derbin ndaj Romës, ndërsa Icardi po ashtu në përballjen në udhëtim te Atalanta.

Renditjen e golashënuesve më të mirë në Serie A e gjeni në pjesën e mëposhtme.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media