Reperi tetovar kërkon suksesin me projektin e parë – VIDEO

16729042_10208716966306087_5082545445301497784_n.jpg

Reperi i ri tetovar paralajmëroi këngën e tij të parë solo, “I need you” është projekti i Shpendlind Mahmudit 18 vjeçarit që dje publikoi klipin e parë në karierë të realizuar nga produksioni Jehona ndërsa muzika është punuar tek studioja e “Carpe diem Production” në të cilin e menaxhon vet reperi Në bashkpunim Me HDstudio.

Si duket Tetova ka talentë të mjaftueshëm për zhanrin hip-hop por që artistet nuk kanë përkrahje dhe mundësi në këtë vend mirëpo që punojnë vazhdimisht dhe nuk dorzohen aspak! Kështu që ky projekt u publikua dje dhe pritet të shijojë suksesin…

Komentet
Top