Reportazhi i RTSH-së për Shkëndijën e Tetovës – VIDEO

19894581_10155909233424672_9032281108192183455_n.jpg

Moderatorja e emisionit sportiv „Rubrika sportive“ në Radio Televizionin shqiptar (RTSH), Hygerta Sako, para ca ditësh ka qëndruar në Tetovë, ku ka përgatitur një reportazh për KF Shkëndija. Gjatë kësaj vizite ajo ka intervestuar trajnerin Qatip Osmani, kapitenin Ferhan Hasani, zëvendëskapitenin, Ardian Cuculi dhe tifozin Krenar Osmani. Të gjithë këta për mikrofonin e RTSH-së kanë deklaruar se Shkëndija mund ta kaloj Helsinkin e Finlandës. Për më shumë ndiqeni reportazhin…

Komentet
Top