Rezart Taçi tenton Balotellin

0234.jpg

Mino Raiola po punon prej dy ditësh me drejtuesit e Juventusit, por ndërkohë, Rezart Taçi, presidenti i Parmës dhe biznesmeni shqiptar, tenton të bëjë një goditje bombastike.

Ai kërkon në huazim Mario Balotelin, duke futur mik në këtë tratativë edhe Antonio Kasanon. Gjithsesi, Parma mbetet opcion edhe pse vështirë se “Super-Mario” do pranojë.

Komentet

0 thoughts on “Rezart Taçi tenton Balotellin”

  1. tetova says:

    po ne te qihen pak se sexi eshte nje gje shum e mir per trurin heheheh

Leave a Reply

Top