Rita Ora, këngëtarja më me ndikim në Kinë

auto_rita1492694766.jpg

Këngëtarja e famshme botërore e lindur në Kosovë, Rita Ora ishte dje e pranishme në China Music Awards që është mbajtur në Hong Kong.

Rita jo vetëm që mori pjesë në këtë ngjarje të madhe në Kinë por edhe u nderua me çmim.

Ishte motra e Ritës, Elena ajo që ka postuar në rrjetet sociale statujën ku shkruan “Rita Ora, artistja ndërkombëtare më e njohur dhe më me influencë në Kinë”.

Rita është paraqitur në këtë ngjarje tejet provokative duke veshur një fustan ngjyrë ari.

Komentet
Top