Loading...

Robert Berisha kapet me “kunatën”: Je imitim i Elvana Gjatës, veç që ajo është milionere

93BA941C-8E04-4FD9-BEE4-81DF0B69FB02.jpeg

Është bërë e ditur qe marrëdhënia e Robertit dhe Norës me Tunën dhe Patrisin nuk janë aspak mirë.

Robert Berisha nuk ka ndaluar ende të flet në lidhje me Tunën dhe të shpreh publikisht armiqësinë që e ka me të.

Në një intervistë me mediat tona ai edhe njëher ka “kungjuar” kunatën e vet.

I pyetur se a i ka pëlqyer albumi i Tunës dhe cila këngë i ka pëlqyer më së shumti, ai u përgjigj:

“Se kom dëgju krejt, qato çka po muj mi dëgju në radio në kerr, shumë të mira, të punuara profesionalisht, imitim i Elvana Gjatës. Është veq një dallim i vogël: Elvana Gjata është milionere, a Tunës shpresoj që i kryjn punë kto kang edhe në koncerte. Është mirë me pas një artist një qesi llojë albumi si Tuna”.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media