Loading...

Ronaldo flet nga Cyrihu, për Topin e Artë

foto-2-5.jpg

Në Cyrih të Zvicrës po mbahet konferenca e fundit e tre finalistëve të Topit të Artë për vitin 2015.
Lionel Messi, Cristiano Ronaldo dhe Neymar, po flasin për të arriturat e tyre gjatë vitit 2015.
Portugezi që së fundi e ka fituar këtë trofe në vitin 2014, ka dhënë se është një çmim special.
“Është një çmim special. Duhet punuar shumë për të arritur gjëra të mëdha, jo vetëm kolektive por edhe individuale. Është hera e tetë që kam këtu. Është e veçantë”, ka thënë Ronaldo.

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media