Ronaldo ka një lajm të keq për Barcelonën

auto_430AD4EF00000578-4767342-Cristiano_Ronaldo_is_pictured_at_Madrid_Airport_ahead_of_his_sid-a-28_15020968654821502099347.jpg

Cristiano Ronaldo bëhet gati për ndeshjen e Superkupës së Spanjës kundër Barcelonës.

Cristiano Ronaldo është duke punuar që të jetë i gatshëm për lojë kundër Barcelonës.

Por, qëllimi i tij kryesor tashmë është që të përshpejtojë në përgatitje dhe të jetë gati për ndeshjen e parë të Superkupës së Spanjës ndaj Barcelonës, e cila zhvillohet këtë të diel në Camp Nou, shkruan Marca.

Ronaldo ka shtuar stërvitjet për të qenë gati për duelin e madh kundër rivalit kryesor nga Spanja

Komentet
Top