Loading...

Ronaldo në pazar me Donal Trump, shikojeni çfarë banese do ta blejë – Foto

foto-4.jpg

Cristiano Ronaldo është në bisedime me kompaninë e Donal Trump, “Trump Tower” për ta blerë një banesë superluksoze. Superylli portugez i ka vënë syrin banesës luksoze në ndërtesën e famshme në New York e cila ka pronar kandidatin për president të Amerikës, Donald Trump.

Ronaldo ka ofruar 23 milionë dollarë për banesën superluksoze dhe është duke u përballur me disa investitorë të tjerë të cilët e duan të njëjtën banesë.

Në gushtin e kaluar Ronaldo e bleu një apartament lukszon në New York e cila si duket si ka mbushur syrin.
Pak javë më parë Ronaldo u bë pronar edhe i një hoteli në Monte Karlo i cili i kushtoi 140 milionë euro.

Komentet

Leave a Reply

Top