Loading...

Rovena Stefa zhvishet për kombëtaren – FOTO

rovenaaaaaa-e1444295534434.jpg

Rovena Stefa është zhveshur me një qëllim. Për t’i bërë qejfin çunave të ekipit kombëtar në ndeshjen kundër Serbisë.

Rovena e ka mbuluar gjoksin këtë radhe me topin e futbollit dhe ka ndarë këtë foto më ndjekësit në rrjetet sociale duke shkruar: “Ja dhuroj këtë foto kombëtares tonë duke uruar me zemër Fitore”.

Rovena Stefa njihet si një artiste shumë patriote pasi shpesh herë në klipet e saj është shfaqur e veshur me flamurin kombëtar Kuq e zi.

Komentet

Leave a Reply

Top