Loading...

Rrahje mes prindërve, mësuesve dhe drejtorit në shkollën Migjeni në Tetovë

6a8fbbb8-efe9_DSC_0035.jpg

Një përleshje fizike ka ndodhur sot në shkollën filloren “Brastvo-Migjeni” në Tetovë mëson portali Shqipmedia.

Sipas burimeve të portalit zënka ka ndodhur mes prindërve të nxënësve, mësuesve dhe drejtorit të shkollës. Ajo që i ka parapri kësaj përleshjeje është një se një nxënësjeje të ciklit të ulët një shok i klasës i’a thyen syzat.
Pas kësaj prindërit e nxënsve të konfrontuar thirren në shkollë për të sqaruar punën por ndodh ajo që nuk pritej.

Pasi arrijnë prindët fillojnë zënkat verbale pastaj fizike ndërsa mësuesi dhe drejtori ndërhyjnë që ti ndajnë por edhe ato marrin goditje. Policia ka arritur në vendngjarje dhe punon në zbardhjen e rastit.

Policia e Tetovës gjatë ditës së nesërme do të dal me njoftim zyrtar dhe më të saktë për këtë incident.Shqipmedia

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media