Loading...

Rrahje në qendër të Tetovës – VIDEO

083.jpg

Rreth orës 14:15 minuta në bulevardin Iliria ka ndodh një rahje në mes më së paku 5 personave.

Rrahja ka ndodh te rruga ku janë të vendosura bankat dhe 4 persona kanë rrahur një qyetarë. Ata kanë përdorur edhe shkop bejzbolli dhe shufra metalike informon Televizioni Koha.

Personi që ka qenë objekt i sulmit duke ikur ka hyrë në njërën prej bankave që gjendet përgjatë rrugës dhe ka qenë i gjakosur në fytyrë. Në vendin e ngjarjes kanë dalur forca të policisë të cilët i arrestuan sulmuesit.

Zëdhënësi i MPB-së në Tetovë Marijan Josifovski konfirmon arestimin e personave dhe tregon që personat në fjalë po meren në pyetje në stacionin policorë në Tetovë,pas shqyrtimit të rastit do të dalë me deklaratë për media për rastin në fjalë./TvKoha

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media