Loading...

Rrëfime 16+/ Bëra seks me nxënësen, e dashura mu hakmor duke më tradhtuar me…

auto_seksii1470696741.jpg

Një burrë ka rrëfyer historinë e tij për ‘The Sun’, ku ka treguar se ka pasur një flirt me një nxënëse, ndërsa e dashura e tij e ka tradhtuar me fqinjin, për t’iu hakmarrë.

Kjo është letra e tij:

Kam pasur një hallakatje në punë me një vajzë sa gjysma e moshës sime, dhe e dashura mu hakmor duke më tradhtuar me fqinjin, me të cilin bëri seks dy herë.

Ne kemi qenë bashkë për 10 vite. Unë jam 37 vjet, ndërsa ajo është 33. Gjërat nuk shkuan mirë që para 1 viti kur unë fillova të flirtoja.

Unë kam një sallon parukerie, e cila është 19 vjeçare, ishte nxënëse imja. Isha në zyrën time, ndërsa ajo po pastronte.

E ftova për një pije. Nuk e dija se ajo është e prirë për të pirë alkool dhe gjërat shkuan më tej e ajo u ul në prehrin tim.

Unë e putha atë. Nuk e di se çfarë më bëri ta bëj këtë, por ajo dukej e papërgjegjshme. Unë i futa duar nën rrobat e saj dhe ajo më pyeti për të bërë më shumë.

Pastaj ne bëmë seks në tryezën time.

Ky ishte fillimi i aferës sonë, që zgjati 1 muaj. Pastaj e dashuria ime lexoi mesazhet në telefonin tim, derisa isha në banjo.

E përfundova marrëdhënien time me punëtoren dhe humba shumë nga besimi i të dashurës, por vajzën nuk munda ta largoja nga puna, andaj ne ende punojmë bashkë.

Sa herë që ne kemi fjalosje, e dashura ime ma përkujton rastin.

Komentet
Top