Loading...

Schweinsteiger sonte luan ndeshjen e fundit për United?

mourinho-schweinsteiger-large_transqVzuuqpFlyLIwiB6NTmJwfSVWeZ_vEN7c6bHu2jJnT8-681x425.jpg

E ardhmja e Bastian Schweinsteiger dukët që do të jetë larg Manchester United, pasi ai nuk e ka besimin e Jose Mourinho dhe është pikërisht trajneri portugez që ka kërkuar nga mesfushori gjerman të gjejë ambient tjetër.

Sipas mediave angleze, Mourinho sonte në takimin e vlefshëm për Kupën e Anglisë ndaj West Ham do ti jap mundësinë Schweinit që të luajë ndeshjen e fundit në fanellën e United.

Komentet
Top