Loading...

Shaqiri më i miri i javës në Premierligë – VIDEO

Shaqiri-800x450.jpg

Në javën që lam pas, është përzgjedhur formacioni më i mirë i javës në Premierligë.

Në mesin e më të mirëve, bën pjesë Xherdan Shaqiri.

Mesfushori shqiptar ishte pjesë në ndeshjen kundër Leicester Cityt dhe ishte autor i një goli dhe një asistimi.

Formacioni më i mirë i javës në Premierligë, është në foton e mëposhtme.

Komentet
Top