Loading...

Shenjat e horoskopit më me fat për vitin 2016!

horoscope.jpg

Ky është parashikimi i horoskopit duke renditur në një listë shenjat më me fat dhe në fund ato më me pak fat.

Sipas horoskopit shenja më me fat për vitin 2016 do të jetë Bricjapi, i pasuar nga Akrepi dhe Peshqit.

Renditja e shenjave sipas fatit:

 1. Bricjapi
 2. Akrepi
 3. Peshqit
 4. Virgjëresha
 5. Gaforrja
 6. Demi
 7. Luani
 8. Dashi
 9. Peshorja
 10. Ujori
 11. Binjakët
 12. Shigjetari
Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media