Loading...

Shkëndija ‘online’ për fansat edhe pas mesnatës – FOTO

foto-22.jpg

Shkendije Mujaj, vazhdon të provokojë me foto të nxehta dhe duke ekspozuar “asetet” e saj fizike.

Sërish duke fotografuar trupin e saj, Shkëndije Mujaj ka sjellë një foto shpërthyese.

Ajo përmes postimit në Facebook të një foto pasmesnate, ka treguar se është online për fansat e saj.

“Online deri ora 00.00. Unë vetëm këtu iu përgjigjem. Çka po boni dhe nga shkruani ??”, ka shkruar Shkëndija.

foto (2)

1506724_10153166112504374_2030418438666617593_n

10968387_10153166145334374_239093002307374490_n

Komentet

Leave a Reply

Top