Shkëndija “shkatërroi” Vardarin – VIDEO

12294717_1011930982162791_9137476598481838065_n.png

Sot klubi futbollistik Shkëndija ka luajtur 1/8 e finales së kupës së Maqedonisë me Vardarin në Shkup, ku Shkëndija e fitoi këtë takim me rezultat 3-0.

Autorët e golave ishin Stenio Junior në minutën e 22 të takimit, goli i dytë u shënua nga Ardian Cuculi në minutën e 44 dhe golin e tretë për kuqezinjte e shënoi Radenski në minuten e 91 të takimit.

Komentet
Loading...

Leave a Reply

Top