Loading...

Shkon në 10 numri i viktimave në aksidentin tragjik

soobrakjajna-nesrekja-3-678x381.jpg

Policia ka filluar ekspertizën për të konfirmuar shkaqet. Autobusi ka qarkulluar nga Shkupi për në Tetovë dhe në afërsi të fshatit Llaskarcë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në hendek. Ky raportohet të jetë shkaku i viktimave.

Banorët e fshati Llaskarcë dhe fshatrave tjera përreth kanë dalë në vendngjarje dhe kanë ofruar ndihmë të jashtëzakonshme.

Shkon në 10 numri i viktimave në aksidentin tragjik informon Alsat-m.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media