Loading...

Shkup: Pastrohet terreni nga xhamet e thyer, sonte protesta më masive

xhama-te-thyer-2-1021x580.png

Pas protestave të mbrëmshme kundër vendimit të presidentit Ivanov për të falur të gjithë politikanët, sot situata është e qetë ndërsa po ndërrohen dritaret e Ministrisë së Drejtësisë dhe Zyrës popullore të presidentit Ivanov. Ekipe tjera po pastrojnë terrenin nga xhamat e thyer dhe sende tjera. Në protestat e mbrëmshme dëmtim më të madh pësoi pikërisht ndërtesa e Ministrisë së Drejtësisë dhe zyra popullore e presidentit Ivanov. Ndërsa sot priten të mbahen protesta tjera.

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media