Loading...

Shoferi i autobusit të Durmo Turs ikën nga Gostivari

20190213172036.jpg

Shoferi i autobusit të Durmo Turs që vozite autobsin që shkaktoi tragjedinë e Llaskarcës bashkë me familjen e tij ka ikur nga Gostivari. Nuk dihet akoma se ku po qëndron me familjen shoferi, por policia e din vendodhjen e tij, shkruajne mediat maqedonase transmeton Shqipmedia.

Shoferi në fjalë sot ka dëshmuar para Prokurorisë për ngjarjen tragjike ku humbën jetën 15 persona dhe u lënduan dhjetëra të tjerë.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media