Shorti, Gjigantët europianë kundërshtarët e mundshëm të Shkëndijës

shkendija-ecolog.png

Shkëndija dje arriti një kualifikim të bujshëm drejt fazës “Play off” të Europa Leagues.

Pas kualifikimit sot në orën 13:00 në Nyon të Zvicrës do të hidhet shorti ku Shkëndija dhe Skënderbeu do të mësojnë kundërshtarin e radhës.

Nga Milani deri tek Partizani i Beogradit janë kundërshtarët e mundshëm të skuadrave shqiptare.

Skuadrat që janë në vazon 1 do të përballen me ato të vazos 2.
1

2

Komentet
Top