Loading...

Shtëpia 5.5 milion dollarëshe e DJ Calvin Harris – FOTO

shtepia-calvin-harris-1513948123.jpg

Ai është një nga DJ-të më të respektuar dhe më të paguar në botë ,me vlerë monetare rreth 70 million dollarë.
Kjo e bën të padiskutueshme që Calvin Harris të banojë në një shtëpi të mbinatyrshme, siç është prona e tij e pabesueshme e Hollywood Hills e cila besohet se kushton 5.5 milionë dollarë sipas njërit nga shokët e DJ, Steve Angello.
Hitmakeri thuhet se e ka blerë shtëpinë prej 4,500 metra katrorë, e cila ka katër dhoma gjumi dhe pesë banjo në maj, por më interesantja është studio e tij e regjistrimit dy katëshe. Mëposhtë mund të shikoni foto nga shtëpia e tij:

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media