Loading...

Skuadra e modeleve “ngre temperaturat” në dhjetor – VIDEO

0-2.jpg

Tërheqin vëmendjen në pasarela dhe jo vetëm, por gjithashtu janë të afta që të ngrenë temperaturat edhe në muajin dhjetor.

Kendall Jenner, Bella Hadid, Gigi Hadid e shumë modele të tjera na kanë mahnitur në “trailer”-in e kalendarit të përvitshëm të revistës “LOVE”.

Yjet e modës janë mbledhur për të festuar festat e fundvitit dhe kanë pozuar me të brendshme nën moton “Femra të forta”.

Revista “LOVE” publikon një kalendar të “nxehtë” vit për vit, duke nisur numërimin mbrapsht deri në Krishtlindje.

Komentet
Top