Loading...

Sot “bomba” e rradhës e Zaevit – LIVE VIDEO

zaev-bomba1.jpg

Zoran Zaev dhe kryetari i komunes Qender Andrej Zhernovski do te organizojne press-konference ne lokalet e hotel “Best-Vestern” dhe do te shpalosin bomben e rradhes te opozites. Bomba e rradhes do te jete kryesit per zgjedhjet lokale ne komunen Qender te Shkupit. Konferenca per shtyp do te zhvillohet rreth ores 14.30 dhe do te transmetohet live ne www.shqipmedia.com

Komentet

Leave a Reply

Top