Loading...

Sot me miliona klikime, dikur e kishte ‘dysh’ në lëndën muzikore

auto_mozzik-loredana-780x43915371023581537102373-800x445-1.jpg

Është një nga reperët më të suksesshem shqiptar.Numron dhjetëra hite dhe përherë mirëpritet mirë nga audienca. Bëhet fjalë për Mozzik-un i cili së fundi solli edhe një bashkëpunim me të dashurën e tij, Loredana Zefi.

Mozzik duke iu referuar suksesit që po shënon ky duet, i cili për një ditë ka marrë mbi dy milion klikime ka treguar që ndonëse nuk ka qenë nxënës i mirë dhe nuk është çmuar talenti i tij, ai tashmë po prek majat e suksesit.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media