Loading...

Sporting – Real Madrid, formacionet

auto_ff11479798067.jpg

Sporting dhe Real Madrid do të përballen sonte, nga ora 20;45, në kuadër të xhiros së pestë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve

E përditshmja sportive katallan, Sport, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave

Zinedine ZIdane, trajneri i Real Mdridit, në këtë takim pritet të luaj me formacionin më të mirë të mundshëm që ka në dispozicion.

Komentet
Top