Loading...

Sulmohet shtëpia e familjes së Jusuf e Bardhosh Gërvallës(VIDEO)

sulmi.png

Në orët e para të ditës së sotme iu prish gjumi anëtarëve të familjes Gërvalla nga Duboviku.

Dikush zbrazi të paktën një karrikator të kallashnikovit në shtëpinë e Hysenit, vëllait të heronjëve të Kosovës, Jusuf e Bardhosh Gërvalla, njofton Klan Kosova.

Ende nuk dihet se kush dhe pse e bëri këtë vepër.

Kronikë e zgjeruar nga gazetari Enis Reçica.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media