Loading...

Sulmohet tetovari me thikë

Sulmohet-tetovari-me-thikë-750x430.jpg

32 vjeçari D.Gj nga Tetova, të mërkurën mbrëma rreth orës 22 ka denoncuar se person i panjohur rreth orës 21:30 minuta e ka sulmuar në rrugën “Vidoja Smilevski Bato”, pasi që më parë kishte zbritur nga vetura e taksisë me të cilën kishte ardhur.

Sipas policisë, personi i panjohur ka tentuar ta sulmojë dhe me thikë e lënduar në kokë. Me këtë rast, tetovari ka rënë në trotuar dhe ka lënduar edhe dorën e majtë, ndërsa sulmuesi me një vajzë tjetër ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Janë marrë masa për zbardhjen e plotë të rastit.

Koha

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media