Loading...

Të hënën të gjithë tek “Ultra Caffe” për ta ndihmuar Florentin, ai ka nevojë për ne!

dajo.jpg

Studentët e Fakultetit të Shkencave të Mjekësisë – UT për studentin, kolegun e tyre të ri 20 vjeçar që vuan nga sëmundja e leukemisë akute, Florent Hoxha, organizojnë mbrëmje humanitare e cila do të mbahet nesër në “Ultra Caffe” në Tetovë prej orës 21:30.

Në mbrëmje do të performoj një ekipazh artistësh:

Elita Ziberi
Syhana Reçi
Leotrim Zejnullahu
Mia Morina
Laura Krliu
Arjeta & Arijana Ajredini
Zamira Uka
Granit Vela
Dj Eroll
Phatooni
Hyrja: 150 den

Plus donacione sipas mundësisë!

Të gjitha parat e mbledhura do të dedikohen Florentit për shërim sa më të shpejtë dhe të plotë të tij.

Për më shumë info, klikoni në këtë link:

https://www.facebook.com/events/2020627284845729/

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media