Loading...

Teksisti me kombi ka tentuar ta përdhunojë një 19-vjeçare në Gradec të Gostivarit

Perdhunim-ne-Tetove-780x439-640x360.jpg

Një vajzë 19-vjeçare nga fshati i Gostivarit mbrëmë rreth orës 21 ka paraqitur se dje pasdite rreth orës 18, duke udhëtuar vetë me furgon-taksi, që e ka drejtuar 41 vjeçari F.K. nga fshati Gradec, i njëjti ka tentuar ta përdhunojë, informojnë nga Policia.

“E frikësuar, ajo nga vozitësi ka kërkuar që ta ndalë automjetin, e ka hapur derën dhe duke vrapuar është larguar nga personi. Pak më vonë, personi F.K., është privuar nga liria dhe është mbajtur në Stacionin Policor në Gostivar për pastrim të plotë të rastit. Është njoftuar prokurori”, thonë nga SPB Tetovë.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media