Loading...

“Telma” publikon sms porositë ku Veljanovski flet me Memedin më 27 prill

telma.jpg

Në emisionin “KOD” e udhëhequr nga gazetarja Snezana Lupevska është publikuar video incizim ku shifen mesazhet e tij duke biseduar me shefin e sigurimit të parlamentint, deputetin Vesel Memedi si dhe Talat Xhaferin.

Komentet
Top