Tërmet 2.6 ballësh goditi Shkupin dhe rrethinën

0-153.jpg

Këtë mëngjes rreth orës 6.00 në Shkup dhe rrethinë është ndie një tërmet me magnitudë prej 2.6 shkallës sipas Rihterit.

Sipas Qendrës Sizmologjike epiqendra e tërmetit ishte 12 kilometra në veri-perëndim të Shkupit dhe në thellësi prej 10 km.

Komentet
Top