Loading...

Tërmet i fortë goditi Maqedoninë

staticmap-1.png

Një tërmet i fortë me magnitud 3.8 shkallë dhe në thellësi prej 2 km ka goditur sot në mëngjes Maqedoninë në ora 07.00. Tërmeti është ndjerë edhe në Tetovë, Kumanovë dhe Kosovë. Epiqendra ka qenë në Shkup rreth vendit ku u bënë vërshimet kohë më parë./Shqipmedia

.
sun-and-star-728x90

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media