Tetovari erdhi nga mërgimi, aksidentohet për vdekje në Kosovë

tet-3.jpg

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur në komunën e Ferizajt në orët e hershme të mëngjesit Vetura e tipit BMW ka hyrë në rreth rrotullim në Ferizaj me shpejtësi dhe ka humbur drejtimin dhe më pas rrokulliset, raporton portali “tetova1”.

Drejtues i automjetit ka qenë i riu F.S nga fshati Gllogjë.

Përndryshe i riu Fitim.S jeton dhe punon në Norvegji bashkë me Familjen.

Komentet
Top