Tetovë: BMW-ja përplaset për një shtëpi, lëndohet rëndë shoferi

soobrakajka_foto_1-640x320.jpg

23 vjeçari nga fshati Sllatinë ka marrë lëndime të rënda trupore në një aksident në rrugën lokale në fshatin Leshkë, Tetovë. Sipas njoftimit të policisë. aksidenti ndodhi mbrëmë, 30 minuta pas mesnate. A.S. (26) nga fshati Sllatinë, duke ngarë makinën “BMV 530” me targa të Shkupit, doli nga rruga dhe u përplas në një pemë dhe në rrethojën e një shtëpie, transmeton TetovaNews.

Në këtë fatkeqësi, me lëndime të rënda përfundoi shoqëruesi i shoferit, Xh.G. (23) nga fshati Sllatinë. Pas ndihmës së parë mjekësore në Spitalin klinik në Tetovë, ai u transferua në Qendrën e Urgjencave në Shkup. Një ekip i MPB-së së Tetovës ka bërë hetimin në vendin e ngjarjes.

Komentet

0 thoughts on “Tetovë: BMW-ja përplaset për një shtëpi, lëndohet rëndë shoferi”

  1. ENDRI says:

    BRAVOOOOOOO TURQIAAAAAA

Top