Loading...

Tetovë: “My Studio Pranvera” po sjell ide të reja të grimit – FOTO

pranvera-studio.jpg

Për çdo femër e cila dëshironte që ajo të kishte një artiste profesionale të grimit në shërbimin e saj, My Studio Pranvera tanimë është në shërbimin tuaj.My Studio Pranvera ofron të gjitha shërbimet e bukurisë për klientet e saja duke ofruar kështu një atmosferë të këndshme në sallon,dhe duke mbajtur një mjedis miqësor, të drejtë, dhe krijues të punës, që respekton diversitetin, ide, dhe punë të palodhshme në çdo kohë që ju të ndiheni si femra më e bukur në dhomë.

Pranvera një grimere e re profesionale e cila edhe pse gati 8 vite merret me këtë profesion,ajo tanimë ka hapur salonin e saj të ondulimit, dhe njëkohësisht ka realizuar ëndrrën e saj dhe dëshirën e madhe që kishte për këtë profesion.

My Studio Pranvera një vend për të gjitha nevojat tuaja të bukurisë,tanimë gjendet në Tetovë një sallon ondulimi që po sjell vazhdimisht stilet dhe idetë më të reja të grimit dhe flokëve , me produkte kozmetike të kualitetit të lartë vetëm për kënaqësinë tuaj. Ndërkaq grimi i ashtuquajtur “glitter makeup” është stili i ri i grimit që ka sjellur ndër të parat Pranvera Selmani dhe është pëlqyer shumë nga femrat të cilat ndjekin trendet aktuale të grimit.

Për më shumë vizitojeni në faqen në Facebook : My Studio Pranvera
Ose në Instagram : studiopranvera

13444048_624776754351383_671434481_n 13453638_624776757684716_1903593897_n

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media