Loading...

Tetovë: Ndalohen tre të rinj, kapen me marihuanë

tetova21.jpg

Të mërkurën mbrëma rreth orës 20 e 40 minuta, në rrugën lokale në fshatin Sedllarcë e Epërme, pjesëtarët e policisë nga Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë, kanë vërejtur një veturë të parkuar të tipit “Opel Vektra” me targa të Tetovës, në të cilën kanë qenë tre persona, të moshës 24 vjeçare nga edhe atë Sh.I. S.S. dhe F.I. të gjithë nga fshati Sedllarcë e Epërme.

Gjatë kontrollit ndaj tyre, tek personi S.S. policët kanë gjetur një ziper qese me marihuanë. Tre personat janë privuar nga liria dhe janë mbajtur në Stacionin policorë për zbardhje të plotë të rastit.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media